94068

Hakkımızda

Netsan Ltd. Şti olarak 2013 yılında oluklu mukavva üretimine başlayarak, yıllık yaklaşık 3500 ton üretim kapasitesi ile 5 yıl gibi kısa bir sürede köklü üretici firmalar arasında yerini almıştır. Koli üretiminin yanı sıra , 2014 yılında Arnetti Mobilya markası ile mobilya sektörüne adım atarak, güçlü üretim kapasitesi, yenilikçi çizgisi ve modern tasarımları ile ev mobilyaları üreterek ülkemizdeki en saygın ondan fazla e-ticaret siteleri ve kurumsal mağazalar zincirlerine tedarikçi konumunda üretime devam ederek, sektöre ve ülkemize istihdam ve katma değer sağlamaktadır.

Genç ve dinamik kadrosu ile girişimlerine devam eden Netsan; koli ve modern ev  mobilyaları üretiminin verdiği deneyim ile yenilikçi tasarımlar çizgisine devam ederek kalite algısını bozmadan ahşap ve döküm sanayine adım atarak modern kent mobilyaları üretiminde de yerini almıştır. 

Netsan olarak hedefimiz; ahşap ve döküm sanayinde ihtiyaçlara yönelik özel mimarı tasarımlar ile farklı seçenekleri size sunmaktır. Netsan ürünleri, kalitenin tasarımla bütünleştiği ahşaplardır. 
X